Nordnets Sparpodden gästas av Jörgen Wärmlöv
Jörgen Wärmlöv gästar Nordnets Sparpodden för ett djupgående samtal om några av Europas mest intressanta investmentbolag.
Ingen handel i Spiltan Globalfond Investmentbolag på grund av den amerikanska helgdagen Washington's Day.
Spiltan Globalfond Investmentbolag kommer att hållas stängd för handel måndagen den 16 februari då en stor del av fondförmögenheten är investerad i USA där börsen är stängd på grund av Washington's Day.
Samtliga köp- och säljorder som inkommer per detta datum kommer att behandlas efterföljande handelsdag.
Riskinformation: Historisk avkastning är ingen garanti för framtida avkastning. Pengar som placeras i fonder kan både öka och minska i värde och det är inte säkert att du får tillbaka hela det investerade kapitalet. Ladda ned faktablad och informationsbroschyr under Rapporter och dokument.
Jörgen Wärmlöv gästar Nordnets Sparpodden för ett djupgående samtal om några av Europas mest intressanta investmentbolag.
Jörgen Wärmlöv gästade nyligen Avanzapodden för att prata om den nya fonden Spiltan Europafond Investmentbolag.
Fyll i formuläret nedan eller ring oss gärna om du har några frågor: