Det orange kuvertet – bra tillfälle att se över din pension
Nu landar det orange kuvertet i brevlådan, vilket ger ett bra tillfälle att se över dina fondval. Vi har flera fonder med i premiepensionsutbudet.
Karin Sjöblom kallar sig själv "aktienörd" men hon har mycket bra koll på aktier och fonder... Läs gärna hennes insändare på SvD Börsforum idag där hon, inte minst som varande som smålänning, prisar Spiltan Fonders Aktiefond Småland.
Riskinformation: Historisk avkastning är ingen garanti för framtida avkastning. Pengar som placeras i fonder kan både öka och minska i värde och det är inte säkert att du får tillbaka hela det investerade kapitalet. Ladda ned faktablad och informationsbroschyr under Rapporter och dokument.
Nu landar det orange kuvertet i brevlådan, vilket ger ett bra tillfälle att se över dina fondval. Vi har flera fonder med i premiepensionsutbudet.
Ingen handel i Spiltan Globalfond Investmentbolag och Spiltan Realinvest Global på grund av den amerikanska helgdagen President's Day.
Fyll i formuläret nedan eller ring oss gärna om du har några frågor: