Spiltan Fonder gästar Aktiespararnas ”Investera som proffsen”
Aktiespararnas seminarietema ”Investera som proffsen”, bjöd in Jörgen Wärmlöv från Spiltan Fonder för att prata om europeiska investmentbolag.
Säsongen för årets bolagsstämmor är igång och Spiltan Fonder kommer besöka flera av dem.
Vi kommer bland annat besöka dessa bolagsstämmor: Avanza, Creades, Ratos, Lundbergs, Bulten, Lammhults, Bufab, Industrivärden, Investor, Troax, ITAB och Nibe.
Riskinformation: Historisk avkastning är ingen garanti för framtida avkastning. Pengar som placeras i fonder kan både öka och minska i värde och det är inte säkert att du får tillbaka hela det investerade kapitalet. Ladda ned faktablad och informationsbroschyr under Rapporter och dokument.
Aktiespararnas seminarietema ”Investera som proffsen”, bjöd in Jörgen Wärmlöv från Spiltan Fonder för att prata om europeiska investmentbolag.
Pensionsmyndigheten genomför förändringar i fondutbudet för premiepensionen, vilket påverkar vilka fonder som finns tillgängliga på fondtorget.
Fyll i formuläret nedan eller ring oss gärna om du har några frågor: