Lär dig mer om Spiltan Högräntefond
Nyligen höll Stefan Ericson, ränteförvaltningsansvarig på Spiltan Fonder, en presentation om Spiltan Högräntefond.
Vi ser fram emot höstens träffar och har flera evenemang tillsammans med Aktiespararna och Privata Affärer inplanerade.
Under hösten besöker vi olika orter runt om i landet och hoppas att vi får träffa många intresserade sparare. Titta gärna in i vårt kalendarium och se om vi besöker en ort nära dig och för mer information om tid och plats.
Riskinformation: Historisk avkastning är ingen garanti för framtida avkastning. Pengar som placeras i fonder kan både öka och minska i värde och det är inte säkert att du får tillbaka hela det investerade kapitalet. Ladda ned faktablad och informationsbroschyr under Rapporter och dokument.
Nyligen höll Stefan Ericson, ränteförvaltningsansvarig på Spiltan Fonder, en presentation om Spiltan Högräntefond.
Ingen handel i Spiltan Globalfond Investmentbolag och Spiltan Realinvest Global på grund av den amerikanska helgdagen Juneteenth Holiday.
Fyll i formuläret nedan eller ring oss gärna om du har några frågor: