Läs vårt nyhetsbrev för oktober
Läs den senaste utgåvan av vårt nyhetsbrev.
Den 29 november är det dags för Aktiespararnas årliga "Stora Aktie- och Fonddag". I år samlas vi på Stockholm Waterfront Congress Centre på Nils Ericsons Plan 4, Stockholm. (Spännande miljö, passa på du som inte varit där förut).
Spiltan Fonders VD håller ett seminarium mellan 13.50-14.20. Det är fri entré både till seminarierna, investerarmässan och kvällsprogrammet. Gå gärna in och boka plats på Aktiespararnas hemsida. Och, glöm inte besöka vår monter!
Riskinformation: Historisk avkastning är ingen garanti för framtida avkastning. Pengar som placeras i fonder kan både öka och minska i värde och det är inte säkert att du får tillbaka hela det investerade kapitalet. Ladda ned faktablad och informationsbroschyr under Rapporter och dokument.
Läs den senaste utgåvan av vårt nyhetsbrev.
Nu kan du som kund hos ICA Banken välja samtliga våra fonder till ditt sparande.
Fyll i formuläret nedan eller ring oss gärna om du har några frågor: