Nordnets Sparpodden gästas av Jörgen Wärmlöv
Jörgen Wärmlöv gästar Nordnets Sparpodden för ett djupgående samtal om några av Europas mest intressanta investmentbolag.
Nu kan du som kund hos ICA Banken välja samtliga våra fonder till ditt sparande.
Nu kan du som kund hos ICA Banken välja våra fonder. I utbudet finns samtliga våra fonder tillgängliga för dig som sparar hos ICA Banken.
Riskinformation: Historisk avkastning är ingen garanti för framtida avkastning. Pengar som placeras i fonder kan både öka och minska i värde och det är inte säkert att du får tillbaka hela det investerade kapitalet. Ladda ned faktablad och informationsbroschyr under Rapporter och dokument.
Jörgen Wärmlöv gästar Nordnets Sparpodden för ett djupgående samtal om några av Europas mest intressanta investmentbolag.
Jörgen Wärmlöv gästade nyligen Avanzapodden för att prata om den nya fonden Spiltan Europafond Investmentbolag.
Fyll i formuläret nedan eller ring oss gärna om du har några frågor: