Pär Andersson gästar Investera Mera
Pär Andersson, fondförvaltare på Spiltan Fonder, gästade nyligen Investera Mera för att prata om Spiltan Småbolagsfond.
Ingen handel i Spiltan Globalfond Investmentbolag på grund av Thanksgiving.
Spiltan Globalfond Investmentbolag kommer att hållas stängd för handel torsdag 25 november då en stor del av fondförmögenheten är investerad i USA där börsen är stängd på grund av Thanksgiving.
Samtliga köp- och säljorder som inkommer per detta datum kommer att behandlas efterföljande handelsdag.
Riskinformation: Historisk avkastning är ingen garanti för framtida avkastning. Pengar som placeras i fonder kan både öka och minska i värde och det är inte säkert att du får tillbaka hela det investerade kapitalet. Ladda ned faktablad och informationsbroschyr under Rapporter och dokument.
Pär Andersson, fondförvaltare på Spiltan Fonder, gästade nyligen Investera Mera för att prata om Spiltan Småbolagsfond.
Jörgen Wärmlöv, fondförvaltare på Spiltan Fonder, gästade nyligen Uppesittarkväll för att prata om Spiltan Globalfond Investmentbolag.
Fyll i formuläret nedan eller ring oss gärna om du har några frågor: